Solo Leveling Arise, Android, iOS ve PC Platformu İçin Yayınlandı

Yüksek kaliteli mobil oyun geliştiricisi ve yayıncısı Netmarble, Solo Leveling: ARISE’ın Android, iOS ve PC’deki küresel lansmanını duyurdu.

Bugünden itibaren dünyanın her yerindeki oyuncular Solo Leveling animesinin başrolü Sung Jinwoo ile birlikte yeni bir maceraya atlayabilirler. Bu yeni evrende canavar istilalarının kuşattığı bir dünyada, “Avcılar” adı verilen insanlar, insanlığı savunmak için ortaya çıkıyorlar. Başarısız bir avın onu ciddi şekilde yaralamasının ardından, E-Seviye rütbeye sahip Avcı Jinwoo, seviye atlamanın ve sonsuza kadar gelişmenin bir yolunu keşfediyor. Dünyanın en büyük avcısı olma yolunda Jinwoo’ya eşlik etmek için bu yeni dünyaya dalabilirsiniz.

Yolculuk ilerledikçe oyuncular, etkileyici ve hızlı bir savaş sistemi ile güzel grafiklerle desteklenen güçlü bir hikayeyi deneyimleyebilecekler. Oyuncular ayrıca becerilerini özelleştirerek, geliştikçe daha güçlü silahlar edinerek ve daha fazlasını yaparak kendi dövüş tarzlarını yaratabilecekler.

Netmarble CEO’su Young-sig Kwon, ” Solo Leveling: ARISE’e dünya çapındaki hayranların tepkisi şaşırtıcıydı ve oyunu resmi olarak geniş bir kitleye sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Geliştiricilerden oluşan tutkulu ekibimiz, tüm hayranların artık keyif alabileceğini umduğumuz çok özel bir şey yarattı. Topluluğun, Avcı saflarında seviye atlarken Sung Jinwoo’nun hikayesinin bu son anlatımını deneyimlemesini sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Netmarble, oyunun çıkışını kutlamak için oyun içinde bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapıyor. 7 Günlük Hediyeyi içeren etkinlikler. Giriş Etkinliği, Işıldayan Savaş Alanı Dansçısı! Cha Hae-In için Oran Arttırma Etkinliği ve Cha Hae-In Oran Arttırma Kutlaması. En İyi Dansçıyı Seçin, Zar Etkinliği, Puan Etkinliği, oyuncuların çok sayıda çarpıcı ödülle tadını çıkarmasını bekliyor.

Ek olarak ön kayıt yaptıran oyuncular şık Siyah Elbiseli Sung Jinwoo görünümü, Efsanevi Eser Setleri, 10 Mana Güç Kristali ve 100.000 altın alabilecekler.

Son olarak Solo Leveling Arise’ın yakın zamanda Steam’e geleceğini de duyuralım. Henüz herhangi bir tarih belirtilmemesine rağmen oyunun resmi Steam sayfası mevcut.

Donanım Minimum Gereksinim Önerilen Gereksinim
CPU: i3 3220 3.3 GHz i5 4460 3.2 GHz
RAM: 8 GB 16 GB
Ekran Kartı: GTX 1050 GTX 1660
İşletim Sistemi: Windows 10 Windows 10
Depolama: 200 GB 200 GB
Direct X: Versiyon 11 Versiyon 11

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x